می خواهم با این انجمن آشنا شوم.

این انجمن از خرداد 93 به عنوان یک سازمان مردم نهاد (NGO) شروع به فعالیت نموده است. با توجه به محرومیت استان سیستان و بلوچستان و بنا به تعهد انسانی، برخی از افراد خیر خدمات ذیل را عهده دار شده اند:

1- تحت پوشش قرار دادن تمام افراد انجمن نابینایان زاهدان از حیث ارائه خدمات چشم پزشکی و حمایت های غیر پزشکی و ضروری. همچنین تا کنون برای حدود 300 خانوار از این بیماران، پرونده مددجویی تشکیل شده است.

2- از آنجایی که بیماری آب سیاه (گلوکوم) یک بیماری رو به افزایش است، یک درمانگاه تخصصی گلوکوم دایر شده است و کلیه ی بیماران مبتلا و نیازمند از هر لحاظ تحت پوشش خدمات رایگان قرار گرفته اند.

3- در طی دو سال (95-94) دانش آموزان ابتدایی حاشیه شهر که آینده سازان این مرز و بوم خواهند بود به صورت رایگان تحت پوشش انجمن قرار گرفته اند و برای تمامی بیماران چشمی این قشر آسیب پذیر به صورت دوره ای، پیگیری های لازم صورت می گیرد.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>